Bbrowarkaliski

   Zaloguj się Utwórz konto Polska  (0 ITEMS)
 • Str. główna >> Dostawa towaru

  Dostawa towaru

  Wysyłka i zwroty

  Dostawa zwrotna pojazdu Polityka Zawsze nalegamy na ten sam dzień, wyścigu, zasady dostawy, następnego dnia. Podczas transportu prawdopodobnie 7-15 dni.

  Musisz zapłacić za transport. Prawo do odstąpienia Jesteśmy zobowiązani do pełnej satysfakcji. 5 dni po paczce, musisz nas zaakceptować. polityka kursowa przed prostym zwrotem, musisz skontaktować się z nami, aby zwrócić przedmiot. Wszystkie elementy muszą być noszone, ich oryginalny stan, wszystkie etykiety.

  anulować

  Jeśli chcesz anulować zamówienie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta przed wysłaniem. Przepraszamy, nie możemy anulować zamówienia, jeśli zostało wysłane. Dzięki za zrozumienie. Jeśli chcesz anulować zamówienie, zwróć uwagę na zasady zwrotu.

  Polityka wymiany:

  Jeśli chcesz zmienić rozmiar lub kolor, skontaktuj się z nami, podając swoje imię i nazwisko oraz zamówienie.

  Twoja satysfakcja jest naszym celem. Oferujemy kompleksową politykę zwrotów. Przed odesłaniem towaru prosimy o kontakt w celu omówienia problemu. Przez większość czasu jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie techniczne w celu rozwiązania problemu. Jeśli są jakieś problemy z towarami, możesz zagwarantować, że chcesz je zwrócić w przyszłości. Podaj swoje imię i nazwisko oraz identyfikator. Wszystkie zamówienia na zwrot przedmiotów muszą być przechowywane w oryginalnym stanie. Nie zużyte, zmienione lub umyte, wszystkie dołączone metki, musisz zapłacić, koszty, koszty zakupu.